تبلیغات
طراحی سایت ارزان | فروش هاست و سرور ایران - معرفی کانال آموزش خوشنویس و طراحی امضا
آموزش خوشنویس و طراحی امضا
دنیای دیجیتال نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

البته ممکن است به نوشتن علاقه زیادی داشته باشیم ولی نوشتن با خودکار یا قلم روی کاغذ برای ما به یک عذاب الهی تبدیل شود چون از دیدن نوشته های خودمون وحشت داریم و با دید دست خط دیگران حسرت بخوریم که "ای کاش من هم میتوانستم با خطی خوش بنویسم..."
اگر برای خوش خط نوشتن با خودکار یا قلم و تنها بدلیل نداشتن زمان برای رفتن به کلاس های آموزشی صرف نظر کرده اید دیگر نگران نباشید اگر هنوز هم به فکر ارتقاء این مهارت در خود هستید و قصد دارید که برنامه های آینده تان را با خط خوب بنویسید و هر روز با شور و نشاط و انگیزه ی مضاعف به سمتش حرکت کنی کلاس های آنلاین و مجازی خط و قلم برای شما آماده شده است.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با ظاهری زیبا و متناسب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

اگر دست خط خود را دوست ندارید و حالا با تصمیم جدی تر به فکر بهتر کردن خط تحریری خود افتاده اید و یا در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود می گردید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی  جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت شرکت در کلاس های خوشنویسی و آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!تاریخ : پنجشنبه 30 فروردین 1397 | 12:24 ق.ظ | نویسنده : متخصص سئو | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.